جلال ذکایی مجری برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال ، عنوان کرد: بعد از دو سال و پشت سر گذاشتن شرایط سخت اقتصادی و کرونایی قرار است نهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با رویکردی متفاوت در مجتمع نمایشگاهی هتل المپیک تهران برگزار شود.

وی با اشاره به تفاوت این دوره نسبت به هشت دوره گذشته، گفت: یک بخش جدید در دوره نهم به نمایشگاه افزوده شده که شامل چاپ‌های برخط و آنلاین است یعنی چاپ‌هایی که از ابزار دیجیتال استفاده می‌کنند و سفارش آنلاین می‌گیرند.

ذکایی در این زمینه توضیح داد: امروز دنیا به سمتی رفته که از تکنولوژی‌های دیجیتال برای سهولت در دسترسی مخاطبان به محصولات و فرآورده‌های چاپی استفاده کند در این میان تعداد شرکت‌هایی که این سرویس و خدمات را ارائه می‌دهند افزایش یافته و می‌توانند بخشی از نمایشگاه را به خود اختصاص دهند.

وی افزود: در دوره نهم نمایشگاه علاوه بر شرکت‌هایی که تجهیزات مربوط به چاپ بنر، پارچه و نشر رومیزی همچنین مواد اولیه این حوزه را ارائه می‌دهند چاپ‌های برخط که سفارش‌ها را به صورت دیجیتال قبول می‌کنند حضور پررنگی دارند.

ذکایی همچنین درباره زمان برگزاری این رویداد گفت: نمایشگاه از چهارم تا هفتم خرداد ماه سال1400 برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه همانند دوره‌های قبل طی چهار روز برگزار می‌شود، عنوان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت فعالیت‌های نمایشگاه است و طی دو هفته آینده با نهایی شدن تاریخ نمایشگاه کارهای اجرایی شامل فراخوان و ثبت‌نام شرکت‌ها در نمایشگاه آغاز خواهد شد.

ذکایی با اشاره به اعلام آمادگی و رایزنی با مجموعه معاونت فناوری ریاست جمهوری گفت: این ظرفیت وجود دارد که شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌هایی که در حوزه چاپ و بسته‌بندی کار می‌کنند فضایی در نمایشگاه داشته باشند و توانمندی‌ها و نوآوری‌های خود را در حوزه‌های مختلف به نمایش بگذارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *