انتخاب زبان
دومین نمایشگاه چاپ دیجیتال با پیام پروفسور رومانو افتتاح شد
 
تصوير در اندازه واقعي

 

دومین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با قرائت پیام پروفسور فرانک رومانو استاد صنعت چاپ دانشگاه روچستر آمریکا در مجموعه نمایشگاهی هتل المپیک تهران گشایش یافت.

ه گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه صبح امروز سه‌شنبه 30 خرداد با حضور اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌های چاپخانه‌داران و نیز لیتوگرافان تهران، دست‌اندرکاران انجمن چاپ دیجیتال در محل هتل المپیک برگزار شد.

در ابتدای این برنامه جلال ذکایی رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی ضمن ارائه توضیحاتی درباره دومین دوره این نمایشگاه، به مقایسه آماری از دو دوره این نمایشگاه پرداخت.

همچنین امیرحسین قاسمی رئیس انجمن چاپ دیجیتال ایران در سخنانی درباره وضعیت این نوع از چاپ سخن گفت و نسبت به حل مشکلات صنعت چاپ ناشی از تحریم‌ها و نوسانات ارز ابراز امیدواری کرد.

در مراسم افتتاح نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی پیام تصویری پروفسور فرانک رومانو استاد صنعت چاپ دانشگاه روچستر آمریکا به دومین دوره این نمایشگاه پخش شد.

در پایان این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین احمد سالک نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سخنانی به اهمیت صنعت چاپ در پیشبرد امور فرهنگی پرداخت.

در دومین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی 52 شرکت که عمدتاً نمایندگان شرکتهای بزرگ خارجی هستند، حضور دارند. این نمایشگاه از 30 خرداد تا 2 تیر (همه روزه از 10 تا 6 بعد از ظهر) در محل هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش 4 دستگاه خودروی ون در ورودی ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی مستقر هستند که در ساعت کار نمایشگاه، بازدیدکنندگان را به صورت رایگان به ورودی هتل المپیک منتقل می‌کنند.

 
 

براي برگشت به صفحه اصلي اخبار، اينجا را كليك كنيد

 

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info.idpex@gmail.com  ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.