انتخاب زبان
چهارمین نمایشگاه چاپ دیجیتال خرداد 93 برگزار می‌شود.
 
تصوير در اندازه واقعيمدیر گروه ترنج از برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی را خرداد ماه 1393 خبر داد .
جلال ذکایی همچنین گفت: بدنبال استقبال خوب شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 27 تا 30 خرداد 1393 در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. وی افزود سایت نمایشگاه به نشانی www.Idpex.ir هم‌اکنون فعال بوده و علاقمندان به شرکت در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سایت ضمن رزرو فضا‍‍‍‌ آمادگی خود را برای حضور در نمایشگاه اعلام نمایند. وی درمورد تاریخ برگزاری نمایشگاه گفت: امسال بدلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، کمی جابجایی در تاریخ برگزاری نمایشگاه داشتیم و ان‌شاا... سال 93 در زمان قبلی، نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد.
ذکایی همچنین اضافه کرد، باتوجه به شرایط ثبات اقتصادی که انتظار می‌رود ادامه داشته باشد، امیدوارم نمایشگاه پرشوری داشته باشیم. وی در ادامه گفت هم‌اکنون درصدد برنامه‌ریزی اولین سمینار بین‌المللی چاپ دیجیتال همزمان با نمایشگاه هستيم که امیدواریم بتوانیم هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم و در موعد مقرر این سمینار را نیز برگزار نمائیم که بدون شک به غنا و اعتبار نمایشگاه خواهد افزود.
وی اطلاع‌رسانی درخصوص چگونگی برگزاری سمینار و نحوه ثبت‌نام را به آینده و پس از تعیین مشخصات و برنامه دقیق سمینار موکول کرد.

 
 

براي برگشت به صفحه اصلي اخبار، اينجا را كليك كنيد

 

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info.idpex@gmail.com  ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.