انتخاب زبان
لغو دوباره نمایشگاه چاپ دیجیتال انگلستان
 
تصوير در اندازه واقعيخانه  چاپ دیجیتال فاورشم اعلام کرد، برپایی نمایشگاه چاپ دیجیتال بریتانیا برای بار دوم هم لغو گردید.

سازمان چاپ دیجیتال و  تابلوهای تبلیغاتی(ساین) بریتانیا که قرار بود در سپتامبر 2012 مجری برگزاری این نمایشگاه باشد  پیش از این فشارهای مالی و محدودیت های بودجه را عامل این امر اعلام کرده و گفته بود: این نمایشگاه به احتمال زیاد با یکسال تاخیر برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار چاپ بااینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده، سازمان برآن بود تا نمایشگاه را طبق برنامه زمانبندی  در نوامبر سال 2013 برگزار کند خانه ی چاپ فاورشم دیروز اعلام کرد که این نمایشگاه  در موعد مقرر برگزار نخواهد شد و به دلیل مشکلات و محدودیتهای موجود با یکسال تاخیردر سال آینده 2014 برگزار خواهد گردید.

رودی بلکت، مدیر برگزاری نمایشگاه چاپ برتانیا گفت: " قصد ما از برگزاری این نمایشگاه کمک به موفقیت روزافزون بازار چاپ و رونق بازار خرید و فروش و معرفی نسل جدید ماشین های چاپ مانند نمایشگاه چاپ دیجیتال وساین بریتانیا بوده، ولی متاسفانه در حال حاضر شرایط کنونی اقتصادی بسیاری از تامین کنندگان و شرکت کنندگان و همچنین فعالان این حوزه را به تمرکز و اختصاص بودجه ی خود در بخش های تجاری و بازاری   واداشته است .

به گفته وی این اتفاق و به تبع آن کم رنگ تر شدن حضور مطرح ترین  فعالان چاپ منجر به تاخیر برگزاری نمایشگاه شده است.

وی با ابراز تاسف از برگزار نشدن این نمایشگاه گفت: این درحالی است که بخش عمده ای از فعالان ،انتظار حضور در این نمایشگاه  را داشتند.

پس از انتشار خبر لغو این نمایشگاه از سوی خانه چاپ فاوشیم مبنی بر تعویق برگزاری نمایشگاه از سال 2012 به 2013، رودی بکلت، مدیر برگزاری نمایشگاه دراین باره به این جمله بسنده کرد که: امید است، تمرکز شرکت ها و فعالان بر پیشرفت و به روز رسانی کیفیت آثار و جایگاه خود در حوزه چاپ  دیجیتال و تابلوهای تبلیغاتی( ساین) بیشتر شود."

 
 

براي برگشت به صفحه اصلي اخبار، اينجا را كليك كنيد

 

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info.idpex@gmail.com  ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.