انتخاب زبان
هزینه غرفه های نمایشگاهی و شرايط پرداخت بخش داخلی نمایشگاه

غرفه در سالن سرپوشیده و مجهز به تجهیزات پیش ساخته هرمترمربع 5,000,000 ریال(حداقل12 مترمربع)
(تجهیزات پیش ساخته شامل پانل های اطراف، موکت، یک عدد پریز، روشنائی، یک عدد میز، دو عدد صندلی، کتیبه با نوشته می باشد.)
"مالیات بر ارزش افزوده" به میزان 9% مبلغ کل هزینه اجاره غرفه (براساس متراژهای درخواستی) به مبالغ فوق اضافه گردیده و باید در زمان ثبت نام به برگزارکننده پرداخت گردد.

شرایط پرداخت:

-  100% هزینه اجاره غرفه ریالی + 9% "مالیات بر ارزش افزوده" براساس متراژ درخواستی + هزینه درج مشخصات در کتاب نمایشگاه، باید به صورت چک به تاریخ روز در وجه جلال ذکایی خیرآبی صادر و یا حواله به شماره حساب 1-189407-20-1247 بانک پارسیان شعبه میدان انقلاب کد 6/1247 یا شماره کارت 6221.0611.0378.8586 به نام جلال ذکایی خیرآبی واریز گردیده و به همراه سایر مدارک به ستاد برگزاری تحویل گردد.

- پرداخت وجه بدون ارسال مدارک به ستاد برگزاری یا پس از آخرین مهلت ثبت نام و یا پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش تعهدی جهت تخصیص غرفه برای برگزارکننده ایجاد نمی نماید و کل وجه (درصورت عدم امکان تخصیص غرفه) به متقاضی مسترد خواهد گردید.

- ​درصورت انصراف از حضور تا یکماه قبل از برگزاری نمایشگاه پس از اعلام کتبی شرکت کننده و تائید برگزارکننده 50% وجه پرداختی مسترد می گردد و درصورت حصول انصراف کمتر از یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه هیچ وجهی به شرکت کننده مسترد نخواهد گردید.

- دریافت وجه نقد از مشارکت کنندگان توسط برگزارکننده به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد، لذا خواهشمند است هزینه اجاره غرفه حتماً به صورت چک به تاریخ روز و یا حواله نقدی به ستاد برگزاری پرداخت گردد.

- درصورت پرداخت از طریق حواله نقدی درج نام دقیق شرکت "شرکت کننده" روی فیش ارسالی الزامی است.
نکات مهم:
- کالاها و محصولات مورد عرضه در نمایشگاه باید از کیفیت مناسب برخوردار باشند.
- کالاهای عرضه شده در نمایشگاه با شعائر اسلامی مغایرت نداشته باشند.
- نمایش اقلام تبلیغاتی مانند پوستر، بروشور، کاتالوگ، عکس، فیلم و ... مربوط به کالاهای خارجی که در آن ها از تصاویر مغایر با شعائر اسلامی استفاده شده است در محل غرفه ممنوع می باشد.


سایر موارد:

- انجام هرگونه تبلیغات محیطی در ایام برپایی نمایشگاه منوط به کسب مجوز مستقل و پرداخت هزینه مربوطه می باشد، درصورت عدم رعایت این موضوع اقلام تبلیغاتی شرکت مذکور توسط ستاد برگزاری جمع آوری خواهد شد.

- شرکت کنندگان فقط می توانند اقلام تبلیغی خود را درون حریم غرفه خود نصب نمایند و استفاده از فضای راهرو یا غرفه های مجاور بدین منظور ممنوع می باشد.

- نصب یا آویختن هرگونه بنر، پارچه نویسی، پوستر یا اقلام مشابه آنها از سقف سالن ممنوع می باشد.

- جهت اجرای تبلیغات ذکرشده در بند فوق، شرکت کنندگان می توانند اقلام تبلیغی خود را روی دیواره یا سقف غرفه و حداکثر تا ارتفاع 160 سانتی متر بالاتر از غرفه خود نصب نمایند.

- درصورت بروز وقایع پیش بینی نشده (فورس ماژور) مانند جنگ، زلزله، سیل، طوفان، هرج و مرج، آتش‌سوزی، تغییر قوانین جاری و ... که منجر به لغو یا تغییر زمان نمایشگاه شود هیچگونه مسئولیتی متوجه برگزارکننده نبوده و وجوه واریزی پس از کسر هزینه های انجام شده توسط برگزارکننده مسترد خواهد شد.

- چنانچه تحت شرایط اضطراری مجتمع نمایشگاهی شهر اقدام به تغییر زمان یا مکان برپایی نمایشگاه نماید مسئولیتی متوجه برگزارکننده نبوده و برگزاری نمایشگاه تابع شرایط جدید خواهد بود.

- درصورتیکه تعداد شرکت کنندگان به هر دلیل به حد نصاب لازم نرسد به گونه ای که مانع از تشکیل و برگزاری نمایشگاه گردد، برگزارکننده ناگزیر از لغو نمایشگاه خواهد بود و در این صورت فقط هزینه هایی که به برگزارکننده پرداخت شده مسترد خواهد گشت.

- درصورتیکه به دلیل تخلف از مقررات، برگزارکننده ناچار به تعطیل نمودن غرفه ای باشد، هیچ یک از وجوه پرداخت شده قابل استرداد نبوده و واحد متخلف نمی تواند ادعایی در این خصوص مطرح نماید.

- رعایت ضوابط و شئونات اسلامی برای تمامی شرکت کنندگان و غرفه داران محترم الزامی می باشد.


این مقررات براساس ضوابط و مقررات جاری در نمایشگاههای بین المللی و مطابق کنوانسیون نمایشگاهها تدوین شده و در تمام نمایشگاههای معتبر دنیا اجرا می شود. عدم توجه به آنها برگزارکننده را در پیگیری قانونی علیه متخلفین مخیر می سازد.

 
- درصورت نمایش کالاهای سنگین و حجیم و یا نیاز ماشین آلات و تجهیزات نمایشی به ابعاد خاص یا با ارتفاع بیش از 2 متر، لازم است مراتب جهت هماهنگی لازم با ذکر تعداد، وزن و ابعاد در زمان ثبت نام کتباً به ستاد اعلام گردد.

- درصورت نمایش ماشین آلات و دستگاههای سنگین، حجیم و یا مرتفع و نیز ماشین آلات با مصرف برق بیش از 5 کیلووات، مراتب باید 30 روز قبل از افتتاح به اطلاع و تائید برگزار کننده برسد.

- باتوجه به اینکه تخصیص برق شب به غرفه ها از لحاظ مسائل ایمنی ممکن نمی باشد، لذا از شرکت کنندگانی که در داخل غرفه از یخچال استفاده می نمایند و یا محصولات فاسدشدنی عرضه می نمایند، تقاضا می گردد از قبل تمهیدات لازم را در این خصوص بعمل آورند.
 


نام كاربری:  
رمز عبور:  

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info.idpex@gmail.com  ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.